-20% Off

EMBRYOLISSE CC CREAM SPF-20 30 ml

1,384,00 ден

Апликација:

– Се користи на чиста и сува кожа
– Нанесете на целото лице или на одбрани делови од лицето

1 на залиха

Опис

Embryolisse CC Cream и дава на кожата многу влажност и интензивна боја. Ги покрива малите недостатоци во убавината, како што се линиите и зголемените пори, и дава порамномерна површина. Кремот се прилагодува на индивидуалниот тон на кожата, а поради содржината на хијалуронска киселина ја навлажнува кожата и има ефект на измазнување. Покрај тоа, има фактор 20, што обезбедува добра заштита од штетните сончеви зраци. Ако сте за производ кој е супер лесен за употреба и кој дава свиленкасто меко чувство, тогаш Embryolisse CC Cream е дефинитивно за вас!

Brand

Ембриолиз

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “EMBRYOLISSE CC CREAM SPF-20 30 ml”