EFFERALGAN Vitamin C Effervescents 330 mg x 10

160,00 ден

Овој лек, аналгетик и антипиретик, комбинира парацетамол и витамин Ц.
Се користи за намалување на треската и за лекување на болки.

9 на залиха

Brand

Упса

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “EFFERALGAN Vitamin C Effervescents 330 mg x 10”