EFFERALGAN Suppositories 80 mg x 10

125,00 ден

Ефералган е лек за симптоматски третман на блага до умерена болка и/или треска.

13 на залиха

SKU: UPSA-3 Категорија Ознаки: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “EFFERALGAN Suppositories 80 mg x 10”