EFFERALGAN Suppositories 150 mg x 10

170,00 ден

Ефералган е лек за симптоматски третман на блага до умерена болка и/или треска.

11 на залиха

SKU: UPSA-2 Категорија Ознаки: , ,

Brand

Упса

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “EFFERALGAN Suppositories 150 mg x 10”