EFFERALGAN Oral Solution (60 mg/2 ml) 90 ml

180,00 ден

Ефералган е лек за симптоматски третман на блага до умерена болка и/или треска.

6 на залиха

SKU: UPSA-1 Категорија Ознаки: , ,

Brand

Упса

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “EFFERALGAN Oral Solution (60 mg/2 ml) 90 ml”