CURARTI Forte Tablets x 30

925,00 ден

Дозирање и начин на употреба: Една таблета на ден, со чаша вода.

2 на залиха

Опис

Содржи витамин Ц, кој придонесува за нормално формирање на колаген за нормална функција на ‘рскавицата и коските, а исто така придонесува за намалување на замор и слабост.

Brand

Фортекс

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CURARTI Forte Tablets x 30”