CURARTI Colagtium Capsules x 30

610,00 ден

Дозирање и начин на употреба: Земете 1 капсула со чаша вода.

1 на залиха

Опис

Содржи витамин Ц, кој придонесува за нормално формирање на колаген за нормално функционирање на ‘рскавицата, коските и кожата.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CURARTI Colagtium Capsules x 30”