CURARTI Attack Tablets x 7

295,00 ден

Дозирање и начин на употреба: Земете 1 таблета на ден, со чаша вода.

3 на залиха

Опис

Најмоќниот природен антиинфламатор*, аналгетик, заштитник на желудникот и антиоксиданс на пазарот. Иновативната формулација на Curarti® Complexed Curcumin овозможува да се постигне концентрација на куркумин која е 45 пати поголема од сличните производи на пазарот.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CURARTI Attack Tablets x 7”