CHLORHEXIL Gingival Gel 30 ml

470,00 ден

2 на залиха

SKU: INTRMD-3 Категорија Ознака:

Опис

Хлорхексил 0,20% гел (0,20% хлорхексидин) дава долготрајно олеснување на локализираните лезии на усната шуплина. Се бори против плаките и обезбедува олеснување и заштита од иритација и воспаление.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CHLORHEXIL Gingival Gel 30 ml”