CHICCO Baby Moments Nappy Cream 100 ml

420,00 ден

1 на залиха

SKU: CHCC-85 Категорија Ознаки: ,

Опис

Chicco Nappy Cream користи формула без мирис за да обезбеди дополнителна нежна заштита за вашето бебе.

Спречува иритација
Ја заштитува кожата додека ја остава слободно да дише
Ја смирува кожата, враќајќи ја нејзината природна заштитна бариера
Ја поправа кожата

Brand

Кико

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CHICCO Baby Moments Nappy Cream 100 ml”