BIRETIX Triactive Spray 100 ml

760,00 ден

Нанесете на местото што треба да се третира 2 пати на ден.

1 на залиха

Опис

Biretix е линијата на IFC Cantabria Labs дизајнирана специјално за намалување и спречување на несовршеностите на мрсната и склона кон акни кожа, со активни состојки и технологија што го обновуваат и прочистуваат овој тип на кожа. Спрејот Biretix Tri-Active е дизајниран за употреба на големи површини.

Третманот со акни на големи делови од телото, како што се градите и грбот, ги намалува флеките и преостанатите траги од акни.
Ги елиминира црните точки, го спречува затнувањето на порите, го намалува црвенилото и воспалението поврзано со акните.
Ја подобрува текстурата на кожата, порамномерна и мазна.
Регулатор на себум, го контролира сјајот на мрсната кожа, ја матира и го подобрува изгледот на мрсната кожа.

Brand

Кантабрија Лабс

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BIRETIX Triactive Spray 100 ml”