BIOXSINE Eyebrow And Eyeflash Serum

600,00 ден

НАЧИН НА УПОТРЕБА: Нанесете на корените на трепките и веѓите со нежна масажа со стерилен апликатор. Може да се користи наутро или навечер. По желба, маскарата може да се нанесе на очите 5 минути по нанесувањето на серумот за веѓи и трепки Bioxsine.

Нема на залиха

Опис

СЕРУМ ЗА ВЕЃИ И ТРЕПКИ BIOXSINE, содржи сопствени соединенија добиени од ботаника заедно со витамини, антиоксиданси и трипептид, кои продираат во фоликулите на косата за да го стимулираат растот на трепките и веѓите, што пак ги зајакнува трепките и веѓите за значително издолжување и згуснување. Револуционерниот серум за подобрување на веѓите и трепките промовира изглед на погусти, поцелосни, подолги и похрабри веѓи за само 8 недели, со целосно подобрување за 4 месеци, правејќи ги да изгледаат бујно и убаво. Совршен за ретки, истенчени, претерано откинати или веѓи без опашка.

Brand

Биоксине

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BIOXSINE Eyebrow And Eyeflash Serum”