BIOXSINE Dermagen Tablets x 40

400,00 ден

Совети за употреба:
Процентна дневна вредност пресметана врз основа на диета со 2.000 калории.
Како додаток во исхраната за возрасни, земајте една (1) таблета еднаш дневно, по можност со појадок. Не ги надминувајте упатствата за употреба.

1 на залиха

Опис

Таблетата Bioxsine Dermagen содржи биотин, витамин Б комплекс, цинк и билни екстракти. Таблетата Bioxsine Dermagen е специјална формула која содржи важни елементи за косата како што се силициум, сулфур и амино киселини L-цистеин. Ја одржува одржливоста на здравата кожа и ја зајакнува структурата на косата.

Brand

Биоксине

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BIOXSINE Dermagen Tablets x 40”