BIOTRADE Atopity Emollient Body Balm 400 ml

1,230,00 ден

1 на залиха

Опис

Емолиентна нега за многу сува и атопична кожа, погодна за бебиња, деца и возрасни со многу сува и/или атопична кожа. Веднаш го смирува чешањето и сувоста. Интензивно хидрира. Ја враќа рамнотежата на микробиомот. Има ултра лесна текстура која не содржи парфем.

Brand

Биотрејд

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BIOTRADE Atopity Emollient Body Balm 400 ml”