BIOBLAS Speed & Strong Shampoo 1000 ml

280,00 ден

Нанесете и исплакнете ја целата влажна коса, особено од коренот, со пена до врвот. Повторете по потреба на вашата коса.

Нема на залиха

SKU: BBLS-15 Категорија Ознаки: ,

Опис

ФИТОСТЕРОЛОТ е многу важен за косата поради неговата висока антиоксидантна активност. Билни витамини и минерали во специјално развиената формула ја негуваат и зајакнуваат косата. Поддржува здрав раст на косата со фитостероли што ги содржи.

Дерматолошки е тестирано дека овозможува лесно чешлање и лесно обликување на косата.

Brand

Биоблас

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BIOBLAS Speed & Strong Shampoo 1000 ml”