BIOBLAS Phytosterol Shampoo 360 ml

240,00 ден

Нанесете и исплакнете ја целата влажна коса, особено од коренот, со пена до врвот. Повторете по потреба на вашата коса.

1 на залиха

SKU: BBLS-5 Категорија Ознаки: ,

Опис

Растот на косата е поврзан со хемијата на телото. Здравата коса бара здрави корени. Специјално формулиран со фитостерол и билни состојки извлечени од листовите лук за бавно растечка коса, ги храни корените на косата и поддржува здрав раст на косата.

Brand

Биоблас

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BIOBLAS Phytosterol Shampoo 360 ml”