BIOBLAS Caffeine + Ginseng Shampoo 360 ml

240,00 ден

Нанесете и исплакнете ја целата влажна коса, особено од коренот, со пена до врвот. Повторете по потреба на вашата коса.

Нема на залиха

SKU: BBLS-3 Категорија Ознаки: ,

Опис

Дава енергија на слабата и немоќна коса од корен до врв. Двете моќни активни состојки Кофеин и Женшен даваат енергија на косата која е слаба, немоќна и со тенденција да опаѓа. Ја зголемува природната отпорност и помага да се врати здравиот изглед на вашата коса кој е изгубен со време. Додава енергија и моќ на косата од коренот до врвот.

Дерматолошки е тестирано дека pH вредноста е компатибилна со скалпот. Патентираниот хербален комплекс Б19 развиен од Bioblas е клинички тестиран за да биде ефикасен против опаѓање на косата и да ја негува косата.

Brand

Биоблас

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BIOBLAS Caffeine + Ginseng Shampoo 360 ml”