BIBS Loops 12 Pack Vanila/Sage/Olive 900234

720,00 ден

2 на залиха

SKU: BIBS-47 Категорија Ознаки: , ,

Опис

BIBS Loops се дизајнирани како повеќенаменски производ за употреба и во движење и дома. BIBS Loops се практични и одлична забава за вашето дете. Совршени се во количката или креветот за закачување играчки, за играње, па дури и за бебиња кои развиваат заби. BIBS Loops се крајната суштинска играчка за поврзување која помага да се забавуваат малите и да помогнат во нивниот раст и развој. Флексибилните и лесно одвојливи јамки се практични, како и креативни и разиграни.

Достапен во палета на нордиски бои
Дизајниран и произведен само во Данска/ЕУ.
100% може да се рециклира
100% без БПА и фталати
100% безбеден материјал за храна
Пакетот вклучува 12 парчиња – 4 x секоја боја

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BIBS Loops 12 Pack Vanila/Sage/Olive 900234”