BIBS Loops 12 Pack BlusH/Woodchuck/Ivory 900239

720,00 ден

Нема на залиха

SKU: BIBS-48 Категорија Ознаки: , ,

Опис

BIBS Loops се дизајнирани како повеќенаменски производ за употреба и во движење и дома.

Користете LOOPS како синџир за количка, како суспензија на седиштето на автомобилот, над менувачката маса.

Направено од 100% безбеден за храна полипропилен (PP).
Целосно БЕСПЛАТНО од БПА, ПВЦ и фталати.
Во согласност со европскиот стандард EN 1400+A2.

Brand

Бибс

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BIBS Loops 12 Pack BlusH/Woodchuck/Ivory 900239”