BIBS Ivory/Ruby 120264 SIZE 2

640,00 ден

Нема на залиха

SKU: BIBS-44 Категорија Ознаки: , ,

Опис

Цуцлата BIBS е вистинска класика. Цуцла без БПА со карактеристичен кружен штит и цуцла во форма на цреша. Цуцлата е направена од 100% природна гума (латекс). Природната гума е кадифено мека и флексибилна и му дава на детето природно чувство на цицање. Кружниот, лесен штит е свртен од лицето на детето. Ова обезбедува снабдување со воздух на нежната кожа во пределот на устата и ја намалува иритацијата.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BIBS Ivory/Ruby 120264 SIZE 2”