BIBS Bitie hartsage 3100250

860,00 ден

Нема на залиха

SKU: BIBS-28 Категорија Ознаки: , ,

Опис

Глодалката има различни текстури кои обезбедуваат смирувачка удобност и помагаат во стимулирање на ерупцијата на чешање на непцата кај бебето, совршени за олеснување на забите. BIBS глодалката за заби е исто така одлична за стимулирање на сетилата на бебето и фините моторни вештини.
За бебиња од 2-10 месеци.
Дизајниран и произведен во Данска.
Достапен во низа нордиски бои
100% може да се рециклира
100% BPA и без фталати
100% безбеден, материјал за храна

Brand

Бибс

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BIBS Bitie hartsage 3100250”