AVARICON Cream 75 ml

380,00 ден

1 на залиха

Опис

Аварикон кремата е наменета за ублажување на тегобите настанати како последица на пореметување на венската циркулација во нозете: оток, болка, грчеви, парестезии и чувство на таканаречени тешки нозе. Се применува и кај повреди на меките ткива (удари и истегнувања) кои се пропратени со оток, болка и со појава на модрици.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “AVARICON Cream 75 ml”