ARTHRONAL Capsules x 90

1,760,00 ден

5 на залиха

Опис

SUPLEMENT DIETETIK me përbërës për të mbështetur formimin normal të kolagjenit (vitaminë C), indit lidhës (mangan, vitaminë C, bakër) dhe funksionin normal të kockave (mangan, zink, vitaminë D).

Arthronal® përmban një kompleks përbërësish të përzgjedhur me veprim sinergjik: MSM, glukozaminë, ekstrakt frutash Terminalia chebula, kondroitinë, acid hialuronik, acid folik, vitaminë D, vitaminë C, bakër, mangan dhe zink.

Brand

Медициналис+

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ARTHRONAL Capsules x 90”