AQUA MARIS MORSKA SOL Sachets x 30

320,00 ден

2 на залиха

SKU: JDRN-48 Категорија

Опис

Aqua Maris Thalassotherapy природната морска сол од Јадранското Море со повеќе од 80 минерали збогатена со есенцијални масла од мирта и смил е наменета за употреба со системот за таласотерапија Aqua Maris за плакнење на носот и синусите. Со плакнење се чисти носот и се отстранува вишокот слуз. Процесот е пријатен и лесен.

Подготвениот раствор на морска сол во вода има корисен ефект врз носната слузница поради богатата содржина на минерали и додатоците на етерични масла од мирта и смил.

Brand

Јадран галенска лабораторија

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “AQUA MARIS MORSKA SOL Sachets x 30”