ANTIMETIL Tablets x 36

530,00 ден

3 на залиха

Опис

Ако вие или вашето дете сте болни додека возите, тогаш многу добро знаете дека пријатниот дел од патувањето или патувањето започнува дури кога ќе пристигнете на вашата дестинација. Антиметил ефикасно го ублажува чувството на непријатност што го придружува гадење и повраќање за време на патувањето, а со тоа ја одржува благосостојбата на вашиот стомак.
Притоа не предизвикува поспаност, што значи дека на дестинацијата ќе пристигнете со бистра глава. Погоден е за деца од три години.
Нарачајте Антиметил и почнете да го очекувате патувањето и вие!

Brand

Тилман

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ANTIMETIL Tablets x 36”