Alpha Lipoic Acid Capsules 100 mcg x 60

980,00 ден

Земете 1 капсула 1 до 2 пати на ден.

Нема на залиха

Опис

Поддржува производство на глутатион

Со витамини Ц и Е

Brand

Нау Фудс

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Alpha Lipoic Acid Capsules 100 mcg x 60”