ALPECIN Double Effect Shampoo 200 ml

870,00 ден

4 на залиха

SKU: ALPCN-6 Категорија Ознаки: ,

Опис

Губење на косата и првут, ова се двата најчести проблеми со скалпот што ги погодуваат мажите.

Како производ за нега на коса специјално за мажи, Dr. Wolff Research го разви шампонот за кофеин со двоен ефект Alpecin кој истовремено се спротивставува на двата проблеми.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ALPECIN Double Effect Shampoo 200 ml”