ALPECIN A3 Shampoo Anti-Dandruff 250 ml

585,00 ден

2 на залиха

SKU: ALPCN-3 Категорија Ознаки: ,

Опис

Што е ефикасно против првут? Редовната употреба на шампонот против првут Alpecin А3 сигурно го ослободува скалпот и косата од првут и го спречува создавањето на нов првут. Комплексот против првут кој содржи пироктон оламин и фумарна киселина е долгорочно ефикасен дури и против постојаниот првут. Кожниот активатор во шампонот против првут му помага на скалпот да ја одржува и стабилизира својата бариерна функција. Ги штити корените на косата и обезбедува силна, витална коса.

Brand

Алпецин

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ALPECIN A3 Shampoo Anti-Dandruff 250 ml”