ALPA Francovka Embrocation 160 ml

230,00 ден

Користете:

доколку е потребно, тријте и нежно масирајте ги болните места

3 на залиха

SKU: ALPA-2 Категорија Ознаки: , ,

Опис

Балансирана мешавина од есенцијални масла и ароматични материи од 14 растенија.
Природен ментол кој има ефект на ладење и ја подобрува циркулацијата на крвта во кожата.
Овој хербален тоник, со мали измени, се користи во Чешка повеќе од сто години.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ALPA Francovka Embrocation 160 ml”