ALPA Francovka Cream 40 g

150,00 ден

1 на залиха

SKU: ALPA-1 Категорија Ознаки: , ,

Опис

Фината емулзија база ги содржи истите природни есенцијални масла како во алкохолниот француски, дополнително збогатена со масло од зрнести никулци, кое и дава на кожата мекост и еластичност и е извор на витамини Е и Б. Благодарение на неговите ефективни состојки, штити од надворешни влијанија, ја поддржува циркулацијата на крвта во кожата, ги регенерира и релаксира мускулите. Тоа помага да се отстрани заморот по напор, истовремено освежува и лади.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ALPA Francovka Cream 40 g”