ACIDOSALUS Spray

950,00 ден

1 на залиха

SKU: ACDSLS-2 Категорија

Опис

Difuzori aromatik i markës PRITECH përmirëson cilësinë e ajrit në mënyrë të sigurt dhe efektive dhe siguron një qëndrim të këndshëm në një mjedis aromatik. Kapaciteti i rezervuarit të ujit është 50 ml, dhe ju mund të zgjidhni midis 3 kohërave të funksionimit të pajisjes (30 min, 60 min dhe 120 min), dhe prakticiteti i tij reflektohet edhe në funksionimin e tij nëpërmjet kabllit USB. I përshtatshëm për përdorim në shtëpi ose në punë. Difuzori aromatik PRITECH karakterizohet nga pamja e tij tërheqëse, e cila do t’ju bëjë ta vendosni në një vend të dukshëm dhe për shkak të përmasave të vogla mund ta zhvendosni lehtësisht nga një dhomë në tjetrën. Ngjyra e kutisë së jashtme është e bardhë, dhe ju mund të zgjidhni midis disa ngjyrave të ndryshme të ndriçimit LED.
Vajrat esencialë antibakterialë dhe antiviralë ndihmojnë në luftimin e viruseve dhe baktereve dhe janë një plotësues i rëndësishëm i mjekësisë tradicionale dhe alternative. Në varësi të vetive dhe qëllimit të tyre, disa nga përbërësit e përdorur në vajra të tillë janë aleatë të rëndësishëm të shëndetit të njeriut. Disa vajra esencialë rekomandohen veçanërisht në luftën kundër viruseve. Fuqia e tyre pastruese dhe dezinfektuese i lejon ato të përdoren nga goja dhe lokalisht ose me thithje të drejtpërdrejtë ose duke përdorur një shpërndarës.
Spraji probiotik i gojës dhe hundës ndihmon si një terapi shtesë për alergjitë, ftohjet dhe në mirëmbajtjen dhe mbrojtjen e mukozës së hundës, gojës dhe fytit nga infeksionet bakteriale dhe kërpudhore. Ai përbëhet nga qimnon, vaj i farës së grejpfrutit, Lactobacillus acidophilus. Aplikimi i sprejit: doza 1-2 herë në ditë në hundë dhe në gojë.

Brand

Ацидосалус

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ACIDOSALUS Spray”