A to Z MULTIVIT Tablets x 30

960,00 ден

Употреба: Таблетите Multivit A-Z треба да се земаат на дневна основа за да се надополни диетата и да се оптимизира благосостојбата и доброто здравје.

1 на залиха

Опис

Таблетите A-Z Multivit обезбедуваат избалансиран витамински и минерален додаток идеален за целото семејство, спортистите и луѓето кои вршат напорни вежби и енергична работа или за сите кои сакаат да го заштитат внесот на овие важни хранливи материи во исхраната. Тие се исто така корисни за жените за време на нивните месечни циклуси.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “A to Z MULTIVIT Tablets x 30”