AVENE SUN LOTION FOR CHILDREN SPF-50+ 100 ml

890,00 den

Out of stock

Description

Mbrojtje me spektër shumë të gjerë UVB-UVA. Fotostabile. Fytyrë dhe trup pa silikon.

Kombinim ekskluziv i aktiveve, mbrojtje Sunsitive®, nga Pierre Fabre Research:
– Minimum filtrash, të qëndrueshëm dhe me efikasitet afatgjatë, duke ofruar mbrojtje optimale ndaj rrezeve UVB dhe UVA (të shkurtra dhe të gjata)
– Antioksidant i fuqishëm, Pre-tokoferil, për mbrojtjen e qelizave kundër radikaleve të lira.
– Ujë i burimit termal Avène, me veti qetësuese dhe antiirrituese.

Teksturë e lëngshme që hidraton* lëkurën e ndjeshme të fëmijëve.

*Hidratim i shtresave të sipërme të lëkurës.

Brand

Авене

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “AVENE SUN LOTION FOR CHILDREN SPF-50+ 100 ml”