TOPICREM Ultra – Moisturizing Body Milk 200 ml

590,00 ден

Интензивно хидрира 24 часа*
Се апсорбира веднаш
Негува и заштитува
*Инструментален тест по 21 предмет

Нема на залиха

Опис

Ултра-хидратантното млеко за тело обезбедува интензивна 24-часовна* хидратација на кожата, ја храни и заштитува. Погоден е за чувствителна и сува кожа на целото семејство, од бебиња до возрасни. По употреба, кожата е мека, еластична, удобна и заштитена. Неговата кремаста млечна текстура не е мрсна и не леплива, неговата инстантна пенетрација овозможува брзо облекување. Нежен иконски мирис со ноти на воден крин, крин на долината и кедар. Тестирано под дерматолошка и педијатриска контрола, на чувствителна кожа. Нанесете еднаш или двапати дневно на телото, со лесни масажи. *Инструментален тест по 21 предмет.

Brand

Топикрем

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “TOPICREM Ultra – Moisturizing Body Milk 200 ml”